Kdo jsme

Jsme česká rodinná firma s dvěma desítkami zaměstnanců působící na českém 
a slovenském trhu od roku 1991 a specializující se na dovoz rybích konzerv 
a chlazených rybích výrobků z celého světa.

Naším cílem je dodávat našim zákazníkům širokou nabídku kvalitních potravin 
za spravedlivé ceny a rozvíjet naši firmu za podmínek ekologické i ekonomické udržitelnosti tak, aby v našem podnikání mohly pokračovat i další generace.
Jaké je naše motto?

„Nikdy bychom neprodávali nic, co bychom s klidným srdcem nedali našim dětem.“

PROČ SI VYBRAT NEKTON?

Zásadní je to, jestli Vám naše produkty chutnají. Pokud ano, budeme moc rádi, když je budete kupovat pravidelně a podpoříte naši firmu. Proč svou přízní podpořit zrovna nás? Protože:
Kvalita Nekton

Kvalita je pro nás na prvním místě

Nepracujeme pro akcionáře! Nikdo nás netlačí do překotného růstu a maximálního zisku na úkor kvality. 
Nikdy bychom tak neprodali něco, co nám nechutná a co bychom s čistým svědomím nedali našim dětem, i kdybychom na tom „trhli balík“.

Toto nás formovalo už od počátku fungování naší firmy.
Historie firmy

Specializace a dlouhodobá spolupráce!

Jsme specialisté na mořské ryby a mořské produkty. Nerozptylujeme se jiným, byť třeba zrovna módním zbožím. Vše vybíráme osobně, ochutnáváme, necháváme laboratorně zkoumat kvalitu i výživové hodnoty.

Jezdíme po světě a osobně navštěvujeme továrny, abychom se přesvědčili nejen o tom, co a jak se vyrábí, ale i v jakém prostředí pracují tamní zaměstnanci. S našimi dodavateli spolupracujeme dlouhodobě a jsme jim věrní. Dokážeme tak dlouhodobě udržet kvalitu našich výrobků na vysoké úrovni.
Ondrovo okénko

Ondrovo okénko

Na všechny zprávy reagujeme, všechny podněty, ať už pochvaly, tak reklamace za celou historii firmy schraňujeme. Reklamací není moc, maximálně čtyři do roka, takže se nám vejdou do jednoho šanonu.  Ostatně o nejčastějších dotazech/reklamacích se můžete dočíst V TOMTO ČLÁNKU
Co by se mohlo stát? Jedna várka konzerv ze zásilky se omylem sterilizuje déle, než by měla a konzistence pak neodpovídá tomu, co očekáváte. Je to třeba deset plechovek z tisíce, ale mohou se objevit. Pokud nás upozorníte, že zrovna s tou vaší nebylo něco v pořádku a pošlete nám číslo šarže, jsme schopní zjistit, kde a kdy přesně byla vyrobena a ověřit si u výrobce, co se přesně stalo a jestli se to nemohlo stát i u jiných konzerv. To se dělá pomocí kamerových záznamů, které výrobci ukládají. V drtivé většině se podobná věc stane omylem, ale můžete nám pomoci odhalit systémovou chybu a my se pak postaráme, aby byly naše produkty ještě lepší.
Specializace a dlouhodobá spolupráce
udržitelnost

Udržitelnost

Jsme pyšní na to, co děláme, že děláme to, čemu rozumíme a snažíme se, aby veškerá naše činnost měla pozitivní dopad i pro další generace, ať už u nás, nebo v zahraničí, kde ryby lovíme.
Udržitelnost rybích produktů pro nás tak není jen prázdná fráze. Udržitelný lov zajistí dostatek ryb pro náš trh. Udržitelný růst firmy nám dovolí dělat práci tak, abychom z ní měli radost a abychom v ní mohli pokračovat dlouhá léta.
VÍCE INFORMACÍ

Cena aneb za co platíte

V ceně za naše konzervy neplatíte televizní reklamu, dividendy akcionářů ani odměny manažerů ze zahraničního korporátu. Máme méně než dvě desítky zaměstnanců, z nichž každý sám zodpovídá za svou práci. 

Schovat se tu nedá, třeba i proto, že když je potřeba, hodíme na sebe všichni montérky a jdeme pomáhat do skladu. Peníze na provoz tak vynakládáme účelně a vy tak platíte hlavně za kvalitu.
Ondrovo okénko
Fotky na Instagram si fotíme taky sami. Nevěřili byste, kolik se tím dá ušetřit.:-) 

Ondrovo okénko

Sardinky a zdraví
naši zákazníci

Zákazník je pro nás partner

Vy, jako zákazník, jste pro nás hlavně partner. Nasloucháme vám a snažíme se, aby vám naše produkty dělaly radost a pomohly vám zlepšit i kvalitu života. 
Ať už tím, že pomáhají chránit vaše zdraví nebo tím, že vám ušetří čas, který pak můžete trávit s rodinou nebo přáteli - nebo tak, jak je vám zrovna milé. Bez vás, kteří si opakovaně kupujete naše produkty, bychom nemohli dělat práci, která nás baví a která nám dává smysl.
Děkujeme vám za to, že tu s vámi můžeme být již déle než třicet let. Slibujeme, že naše zásady dodržíme i v budoucnosti, abychom mohli oslavit minimálně další třicítku😊
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram